תכנון אירוע במסעדה


אין ספק, כי תכנון אירוע נכון במסעדה הוא אחד הפרמטרים החשובים מבחינת ארגון נכון, מקום איכותי ומומלץ, שירות ברמה גבוהה וכדומה.
כידוע, מסעדות מומלצות לאירועים קיימות בכל עיר, לכן בראש ובראשונה מומלץ לבחור את המסעדה על-פי האזור הקרוב לכלל האורחים. זאת בשביל שלכל מוזמן יהיה קל ונוח להגיע לאירוע וכמובן לכבד את אותו אדם החוגג יום הולדת או חוגג אירוע אחר. כמו כן מומלץ להתאים את המקום בין אם מדובר על אירוע לילדים, לבין אם האירוע למבוגרים. דבר זה עוזר להתמקד על מסעדות רלוונטיות בהתאם לסוג האירוע כמו למשל, מסעדות כשרות בירושלים. במאמר הבא ארחיב, את הבדיקות החשובות לאירוע מוצלח.


בדיקה ראשונה

תחילה, לפני שמשריינים תאריך ומקום במסעדה, רצוי לבדוק דבר ראשון, מהי כמות המוזמנים ומה התקציב של כל אדם אשר צריך להיערך אליו. כמו כן, חיפוש מסעדות לאירועים צריך להיות מתאים לכמות המוזמנים באירוע, על מנת שלא יהיה צפיפות ואי נוחות. דבר שני, מומלץ לבדוק כי במסעדה יש אוכל כשר לכל אורח אשר שומר כשרות. נוסף על כך, לשמוע חוות דעת על המסעדה שהיא אכן מומלצת איכותית טעימה ועם שירות ויחס אדיב ולבבי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בדיקה שנייה


כאמור, בחגיגת אירועים במסעדה יש דבר שנותן תוסף אחר לאווירה ומוסיף קצת צבעים משמחים באירוע והוא העיצוב. לכן, מומלץ לבדוק שבמסעדה שתבחרו את התפאורה המתאימה לאירוע, על מנת להתאים את האירוע למסעדה. זאת אומרת אם המסעדה מתאימה לחגיגה גרנדיוזית או רגועה, בשביל להתאים את הפקת האירוע למסעדה הנכונה. עוד דבר חשוב שניתן לבדוק מקום חנייה וגישה לנכים במידה ויש כאלה מהמוזמנים. חשוב לבדוק, כי יש גישה נוחה לכל אדם וכמובן לילדים ותינוקות אשר, חייבים לשבת על כיסא לתינוק.


בדיקה שלישית וסיכום

קיים עוד אלמנט שחלק זה חשוב יותר, חלק חשוב פחות והוא הצגת תמונות באירוע. זאת אומרת, שבמידה ואתם חושבים להקרין מצגת תמונות או תסריט, כדאי לבדוק שבאותו מסעדה שתבחרו יש מקרן ומקום לחיבור למחשב וכל הדברים הנדרשים. ניתן לומר,שלאחר שתתכננו את האירוע כמו שנאמר לעיל, אין סיבה שהאירוע שתחגגו לא יהיה מוצלח מבחינת כל הערב, השירות האווירה והחגיגה שתיזכר ללא ספק למזכרת גדולה ויקרה.

כשר למהדרין הרבנות ירושלים

Kosher L'Mehadrin Rabbanut Jerusalem​